127. sejem spletnega kantona

Hkrati se začne 50 spletnih razstavnih površin s 24-urno storitvijo, ekskluzivno razstavno sobo razstavljavcev 10 × 24, 105 celovitih testnih območij za čezmejno e-poslovanje in 6 povezav čezmejnih e-trgovin… 157. sejem kantona se je začel 15th, Junij, ki označuje začetek spletnega trgovinskega dogodka, ki lomi meje časa in prostora.

gdf

To je srečanje zaupanja. Vpliv COVID-19 na svetovno gospodarstvo in trgovino je še vedno viden. Odprl se je »oblak« kantonskega sejma, ki ponuja platformo za gospodarsko in trgovinsko sodelovanje za svetovne trgovce. Na desetine kitajskih in tujih razstavljavcev išče poslovne priložnosti in razvoj, več zaupanja.

To je konferenca o inovacijah. »Sejem oblakov« Kanton sejmi novo tehnologijo kot priložnost za nove modele in nove poslovne oblike, kot so spletna pogajanja, spletna razstava, dostava v živo in čezmejna e-trgovina. Veliko prvih svetovnih izdelkov je bilo izšla, kitajska proizvodnja in kitajske inovacije pa so odšle v svet od tod.

Za nas to ni le izziv, celo priložnost, gradimo lastno oddajo v živo

rt

Ta kantonski sejem ni samo izziv, ampak tudi priložnost za nas. Pod vodstvom in vodstvom trgovske skupine Tianjin smo v dveh mesecih uspešno zagnali spletno delovno mizo razstavne dvorane v oblaku, se učili in raziskali sami, vzpostavili platformo za oddajanje v živo in pripravili različne »rekvizite« za prenos v živo od nakupa. opreme za oddajanje v živo: Priprava vzorcev, embalaže in orodij, skriptov za spremembo znova in znova, na koncu napetosti v praksi naj naša ekipa vsakega preobrazi, v razvoju družbe, novo obliko oddajanja s prodajnim modelom tovora moramo vsakemu prodajalcu omogočiti novo spremembo, a tudi naši pozornosti želimo narediti boljše, prilagoditi se družbenim trendom, ki se morajo nenehno učiti in se spreminjati.

Pet dni smo v živo odigrali 12 iger, prejeli skoraj 120 poizvedb za te stranke so skupno prizadevanje celotne naše ekipe, prav tako verjamemo, da bomo pet dni dosegli boljši rezultat, hkrati pa zahvaljujoč novi in ​​stari podpori strankam, nadaljevali bomo z učenjem napredka, najboljših izdelkov, najboljše cene in najboljše storitve, še enkrat hvala

rfgh


Čas objave: junij-19–2020